Termíny kurzů – PŘIHLÁŠKA

On-line přihlašování ke školení řidičů zajišťuje Moje Autoškolasoftware pro školicí střediska.

  Instrukce k vyplnění webového přihlášení.

  1. Čtěte pozorně. Nesplnění následujících řádků znamená neúčast v kurzu!!!!!!!!! 
  2. Používejte diakritiku!!! (háčky, čárky atd.) Pokud máte titul a chcete ho na osvědčení, napište si ho. Co napíšete do přihlášek, se vám objeví v OSVĚDČENÍ.
  3. Vyplňte prosím:

Křestní jméno

Příjmení

IMAG0190

Dosažené vzdělání

Rodné příjmení (vyplňte pouze v případě, že je odlišné od současného)

Titul

E-mail

Telefon

Datum narození

Místo narození

Číslo OP

Adresa

Ulice

Město

PSČ

 3. NETESTUJTE přihlášení nesmyslnými jmény. Váš mail a telefon slouží pouze k následnému upozorňování na procházející termíny a přihlašování k E-testům.

 4. Je třeba poslat mailem naskenované, platné lékařské posudky před zahájením kurzu!!!  Nejlépe přes datovou schránku, nebo zip a zaheslovat.

 Pro soukromé osoby je nutný lékařský posudek pro absolvování rekvalifikačního kurzu. Pokud lékař nemá svůj vzor, lze použít např.

 

 5. V případě neodhlášení zapsaného účastníka v kurzu je účtován storno poplatek dle platného ceníku. (Zrušení účasti v kurzu lze uskutečnit nejpozději 5 pracovních dní předem. Storno poplatek po pozdějším zrušení je ve výši 50% kurzovného za osobu.)

V případě nejasností volejte Jiří Felgr, 778 547 585

 

    Výuka probíhá zpravidla na adrese Ve Žlíbku 1849/2A, 193 00 Praha 9 Horní Počernice

 

Vždy, když otevíráme nový kurz, se můžete rozhodnout, který kurz si vyberete. Délka kurzu se bude odvíjet podle toho, jaký typ si vyberete. Můžete s námi strávit den, dva a nebo třeba až po dřevorubce.

Domluvit se můžete na 778 547 585 nebo mailem na info@kurzy-pily.czIMAG0031

  1. den BOZP je možnost pro rekreační uživatele, kteří se chtějí dozvědět něco o bezpečném ovládání pily, broušení a údržbě. Zároveň splnění zákonné povinnosti zaměstnavatele proškolit své zaměstnance pro práce s pilou, křovinořezem a podobnými stroji. Tato povinnost se vztahuje i na OSVČ. Délka kurzu je cca 5 hodin a cena od 900,- Kč za osobu podle počtu uchazečů.
  2. den pokračuje BOZP technologickými postupy a praktickou částí práce s JMP na trenažérech, nácvik správného broušení a opravy pil. Náplň druhého dne je cca 8 hodin a cena dvoudenního kurzu je od 2900,- Kč.
  3. 4. a 5. den je už určen pro rekvalifikanty, kteří se chtějí naučit pracovat s pilou opravdu dobře a mít v ruce kvalifikační průkaz. Celková náplň tohoto rekvalifikačního kurzu je v tabulce na http://kurzy-pily.cz/?page_id=10

Pro rekvalifikační kurz Dřevorubec pokračujeme 6 až 9 den praktickým výcvikem v lesních porostech.IMAG0032

10. den se věnuje závěrečným zkouškám a posledním dotazům, radám apod.

http://kurzy-pily.cz/?page_id=14

Absolvent tohoto rekvalifikačního kurzu je oprávněn pracovat s pilou při těžbě dřeva, probírkách kalamitních těžbách nebo rizikovém kácení. Tento Průkaz odborné kvalifikace nemá žádná omezení.

Cena je od 12 000,- Kč za osobu.

Všechny uvedené ceny jsou dle platného ceníku uvedeného na http://kurzy-pily.cz/?page_id=31

 

IMAG0254