Termíny kurzů – PŘIHLÁŠKA

On-line přihlašování ke školení řidičů zajišťuje Moje Autoškolasoftware pro školicí střediska.

  Instrukce k vyplnění webového přihlášení.

Používejte diakritiku!!! (háčky, čárky atd.) Pokud máte titul a chcete ho na osvědčení, napište si ho. Co napíšete do přihlášek, se vám objeví v OSVĚDČENÍ.

Je nutné lékařské potvrzení, že jste schopen/a absolvovat rekvalifikační kurz pro práci s motorovou pilou a křovinořezem.

Vyplňte prosím:

Jméno, příjmení, dat. narození, místo narození, telefon, mailovou adresu, adresu trvalého bydliště a nejvyšší dosažené vzdělání. Ostatní nevyplňujte.

NETESTUJTE přihlášení nesmyslnými jmény. Váš mail a telefon slouží pouze k následnému upozorňování na procházející termíny a přihlašování k E-testům.

V případě neodhlášení zapsaného účastníka v kurzu je účtován storno poplatek dle platného ceníku. (Zrušení účasti v kurzu lze uskutečnit nejpozději 5 pracovních dní předem. Storno poplatek po pozdějším zrušení je 2 900,- Kč za osobu.

    Výuka probíhá zpravidla na adrese HASIČI LETŇANY, Toužimská 744, Praha Letňany od 8:00 do cca 16:00

 

Vždy, když otevíráme nový kurz, se můžete rozhodnout, který kurz si vyberete. Délka kurzu se bude odvíjet podle toho, jaký typ si vyberete. Můžete s námi strávit den, dva a nebo třeba až po dřevorubce.

Domluvit se můžete na 778 547 585 nebo mailem na info@kurzy-pily.czIMAG0031

  1. den BOZP je možnost pro rekreační uživatele, kteří se chtějí dozvědět něco o bezpečném ovládání pily, broušení a údržbě. Zároveň splnění zákonné povinnosti zaměstnavatele proškolit své zaměstnance pro práce s pilou, křovinořezem a podobnými stroji. Tato povinnost se vztahuje i na OSVČ. Délka kurzu je cca 6 hodin a cena od 600,- Kč za osobu podle počtu uchazečů.
  2. den pokračuje BOZP technologickými postupy a praktickou částí práce s JMP na trenažérech, nácvik správného broušení a opravy pil. Náplň druhého dne je cca 8 hodin a cena dvoudenního kurzu je od 2000,- Kč.
  3. 4. a 5. den je už určen pro rekvalifikanty, kteří se chtějí naučit pracovat s pilou opravdu dobře a mít v ruce rekvalifikační průkaz. Celková náplň tohoto rekvalifikačního kurzu je v tabulce na http://kurzy-pily.cz/?page_id=10

Cena za tento kurz je od 4 500,- Kč za osobu.

Pro rekvalifikační kurz Dřevorubec pokračujeme 6 až 9 den praktickým výcvikem v lesních porostech.IMAG0032

10. den se věnuje závěrečným zkouškám a posledním dotazům, radám apod.

http://kurzy-pily.cz/?page_id=14

Absolvent tohoto rekvalifikačního kurzu je oprávněn pracovat s pilou při těžbě dřeva, probírkách kalamitních těžbách nebo rizikovém kácení. Tento Průkaz odborné kvalifikace nemá žádná omezení.

Cena je od 10 000,- Kč za osobu.

Všechny uvedIMAG0190ené ceny jsou dle platného ceníku uvedeného na http://kurzy-pily.cz/?page_id=31

 

IMAG0254