Termíny kurzů – PŘIHLÁŠKA

On-line přihlašování ke školení řidičů zajišťuje Moje Autoškolasoftware pro školicí střediska.

Vyhlášení nových termínů kurzů je omezeno vládními omezeními. Kurzy lze uskutečnit v omezeném počtu osob a za dodržování všech protiepidemických opatřeních, aktuálně platných. Teoretická část kurzu je v současné době prováděna on-line. Materiály pro samostudium vám budou odeslány po vašem přihlášení. Provozovna je uzavřena.

Je nutné doložit potvrzení o lékařské prohlídce před zahájením kurzu.

  Instrukce k vyplnění webového přihlášení.

  1. Čtěte pozorně. Nesplnění následujících řádků znamená neúčast v kurzu!!!!!!!!! 
  2. Používejte diakritiku!!! (háčky, čárky atd.) Pokud máte titul a chcete ho na osvědčení, napište si ho. Co napíšete do přihlášek, se vám objeví v OSVĚDČENÍ.
  3. Vyplňte prosím:

Křestní jméno

Příjmení

IMAG0190

Dosažené vzdělání

Rodné příjmení (vyplňte pouze v případě, že je odlišné od současného)

Titul

E-mail

Telefon

Datum narození

Místo narození

Číslo OP

Adresa

Ulice

Město

PSČ

 3. NETESTUJTE přihlášení nesmyslnými jmény. Váš mail a telefon slouží pouze k následnému upozorňování na procházející termíny a přihlašování k E-testům.

 4. Je třeba poslat mailem naskenované, platné lékařské posudky před zahájením kurzu!!!  Nejlépe přes datovou schránku, nebo zip a zaheslovat.

 Pro soukromé osoby je nutný lékařský posudek pro absolvování rekvalifikačního kurzu. Pokud lékař nemá svůj vzor, lze použít např.

 

 5. V případě neodhlášení zapsaného účastníka v kurzu je účtován storno poplatek dle platného ceníku. (Zrušení účasti v kurzu lze uskutečnit nejpozději 5 pracovních dní předem. Storno poplatek po pozdějším zrušení je ve výši 50% kurzovného za osobu.)

V případě nejasností volejte Jiří Felgr, 778 547 585

 

    Výuka probíhá zpravidla na adrese Ve Žlíbku 1849/2A, 193 00 Praha 9 Horní Počernice

V době pandemie a krizových opatření probíhá teoretická výuka pomocí MS Teams.

 

Vždy, když otevíráme nový kurz, se můžete rozhodnout, který kurz si vyberete. Délka kurzu se bude odvíjet podle toho, jaký typ si vyberete. Můžete s námi strávit den, dva a nebo třeba až po dřevorubce.

Domluvit se můžete na 778 547 585 nebo mailem na info@kurzy-pily.czIMAG0031

  1. den BOZP je možnost pro rekreační uživatele, kteří se chtějí dozvědět něco o bezpečném ovládání pily, broušení a údržbě. Zároveň splnění zákonné povinnosti zaměstnavatele proškolit své zaměstnance pro práce s pilou, křovinořezem a podobnými stroji. Tato povinnost se vztahuje i na OSVČ. Délka kurzu je cca 5 hodin a cena od 900,- Kč za osobu podle počtu uchazečů.
  2. den pokračuje BOZP technologickými postupy a praktickou částí práce s JMP na trenažérech, nácvik správného broušení a opravy pil. Náplň druhého dne je cca 8 hodin a cena dvoudenního kurzu je od 2900,- Kč.
  3. 4. a 5. den je už určen pro rekvalifikanty, kteří se chtějí naučit pracovat s pilou opravdu dobře a mít v ruce kvalifikační průkaz. Celková náplň tohoto rekvalifikačního kurzu je v tabulce na https://kurzy-pily.cz/?page_id=10

Pro rekvalifikační kurz Dřevorubec pokračujeme 6 až 9 den praktickým výcvikem v lesních porostech.IMAG0032

10. den se věnuje závěrečným zkouškám a posledním dotazům, radám apod.

https://kurzy-pily.cz/?page_id=14

Absolvent tohoto rekvalifikačního kurzu je oprávněn pracovat s pilou při těžbě dřeva, probírkách kalamitních těžbách nebo rizikovém kácení. Tento Průkaz odborné kvalifikace nemá žádná omezení.

Cena je od 12 000,- Kč za osobu.

Všechny uvedené ceny jsou dle platného ceníku uvedeného na https://kurzy-pily.cz/?page_id=31

 

IMAG0254